Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky » strana 2

Novinky

Tenisový turnaj ve čtyřhře

Dne 16. září se na víceúčelovém sportovišti koná tenisový turnaj ve čtyřhře bez rozdílu pohlaví a věku. Prezentace od 08:00 do 08:30 hodin. Startovné 200,- Kč/1 osoba. Občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí změna termínu možná. Závazné přihlášky zasílejte do 9.9.2018 na srytr@sdhplus.cz. Akce se koná za finančního přispění obce Radimovice a Aleše Šrytra.

Vakcinace psů proti vzteklině

Vakcinace psů proti vzteklině bude dne 19. září v 16:45 hodin na návsi. Poplatek za očkování činí 100,- Kč. Chovatel je povinen vzít s sebou očkovací průkaz a dostavit se s psem opatřeným vodítkem a náhubkem.

Obecní cyklovýlet

Obec Radimovice Vás zve v neděli 23.9.2018 od 09:00 hodin na cyklovýlet. Trasa vede z Radimovic přes Frýdštejn, Malou Skálu, Dolánky a Malý Rohozec zpět. Celková délka je 33 km, sraz je na návsi. Při cestě bude dostatek příležitosti se občerstvit. Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi.

Velkoobjemový kontejner

Velkoobjemový kontejner bude přistaven na návsi v pondělí 3. září od 17:00 do 18:00 hodin.

Trvající sucho

Hejtman Libereckého kraje oznámil pro oblast Liberecka od 20. srpna 2018 začátek doby se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru. Je zakázáno rozdělávat ohně a odhazovat hořící nebo doutnající předměty ve volné přírodě, pálit klest a zbytky po těžbě na lesních pozemcích, provozovat jízdy parních lokomotiv a provozovat pyrotechnické práce, ohňostroje a podobné činnosti (např. létající přání, lampiony, pochodně). Podrobnější informace o opatřeních jsou dostupné na úřední desce.

Uctění památky třech českých vojáků

Symbolické uctění památky padlých českých vojáků v Afghánistánu proběhne ve středu 8. srpna 2018 ve 12 hodin, kdy se na celém území České republiky rozezní jednotný systém varování a vyrozumění (tzv. sirény).

Zvuku nebude předcházet žádné upozornění či doprovodný text. Bude se jednat o souvislý nepřerušovaný tón v délce 140 sekund.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru