Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky » strana 2

Novinky

Pracovník úklidu a údržby obce

Obec Radimovice velice urgentně shání někoho spolehlivého na úklid a údržbu obce.
Do konce roku na dohodu o pracovní činnosti, od ledna 2020 možnost stálého pracovního poměru ..

Upozornění ČEZ Distribuce k odstranění porostů

Ve smyslu ust. § 25 odst. 3 písm. g) zákona č. 458/2000 Sb., v platném znění. si dovolujeme upozornit vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a.s., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo. na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ Distribuce, a.s. (dále jen „zásah“).

celý článek

Pozvánka na nohejbalový turnaj ve Vlastibořicích

Tuto sobotu 21.9.2019 od 9 h. se koná na hřišti ve Vlastibořicích NOHEJBALOVÝ TURNAJ. Obecní úřad Vlastibořice srdečně zve všechny sportovní nadšence, fanoušky a roztleskávačky. Občerstvení zajištěno.

Odvoz elektroodpadu a sběr železného šrotu

V pondělí 30.9.2019 organizuje SDH Radimovice sběr železného šrotu. Tento zanechte před svými domy od 15:30 h., kdy začne jeho odvoz.
Dne 7. 10. 2019 se koná odvoz elektroodpadu větších rozměrů. Tento odkládejte za plot u obecního úřadu. Odvezeno bude: Chladící zařízení, Monitory, Malé elektrické nástroje, Malé domácí spotřebiče, Televizory, Osobní počítače, Velké domácí spotřebiče.

Vakcinace psů proti vzteklině

Oznamujeme, že ve středu 25.09.2019 od 16.45 hod. bude v naší obci provedeno očkování psů starších 3 měsíců proti vzteklině u autobusové zastávky na návsi. Základní poplatek za očkování činí 100,-- Kč. Chovatel je povinen vzít s sebou očkovací průkaz a dostavit se s psem opatřeným vodítkem a náhubkem.

Kontejner na bioodpad - trávu !!!

Kontejner na bioodpad - jen na trávu, bude přistaven v pátek 13.9.2019 pod náves k transformátoru, proti Pinkavovým. Kontejner na větve bude přistaven později. Budeme Vás informovat.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru