Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Život obce » Víceúčelové sportoviště

Víceúčelové sportoviště

Víceúčelové sportoviště s víceúčelovým hřištěm s rozměry (22m x 43m), tenisovým kurtem, běžeckou dráhou a dětským koutkem.

Technické zázemí

Rezervace

Rezervace je možné dohodnout u paní Hlavaté, Radimovice 43, tel. 485 146 428.

Vybavení

Víceúčelové hřiště (velké zelené), s rozměry (22m x 43m), povrchem, vybavením a lajnováním pro malou kopanou, házenou, (vybaveno malými i velkými brankami) nohejbal, tenis včetně čtyřhry (+ tréninková stěna) a volejbal v uspořádání jeden nebo dva kurty. (pro dva kurty je nutné provést dodatečné lajnování, proveditelné pouze pro turnaj minimálně půldenní) Součástí je i basketbalový koutek pro streetball, k dispozici je i další basketbalový stojan s košem a deskou pro regulérní basketbal. Povrch hřiště tvoří syntetický trávník Polytan s křemičitým vsypem, hřiště má k dispozici osvětlení o minimální intenzitě 200 lux.

Speciální tenisový kurt s povrchem Classic Clay je nově vybudované špičkové sportoviště, samostatně oplocené, s povrchem schváleným pro tenisové soutěže ITF v kategorii 2 – středně rychlý. Classic Clay je australský tenisový povrch z polypropylénové rohože a jemného červeného písku s vlastnostmi antuky a možností dokonalého skluzu hráčů. Také tento kurt má instalováno umělé osvětlení.

Atletická dráha s pružným povrchem SPURTAN, certifikovaným IAAF pro mezinárodní atletické závody, umožňující použití treter, délka oválu (2 dráhy) je 200m, vytyčeno a lajnováno podle platných pravidel pro lehkou atletiku, délka sprinterské dráhy (4 dráhy) je 110m, vyznačeno pro sprinty 50, 60 a 100 metrů. Na dvou sprinterských drahách jsou instalovány překážky pro hasičský sport. Dráha je celodenně volně přístupná při dodržování provozního řádu a slušného chování.

Hřiště pro všechny II je přístupné zdarma pro děti a mladé lidi odpovídajícího věku a váhy. Návštěvníci nedodržující řád a poškozující zařízení, mohou být z areálu vykázáni.

Ceny za kurt a víceúčelové sportoviště

Forma pronájmu Počet hodin Cena
Jednotlivě   1 hod   100 Kč
Permanentka* 10 hod   600 Kč
Pronájem na celý den (jeden kurt) 12 hod 1 200 Kč (možné pouze po předchozí dohodě s TJ Sokol Radimovice, v ceně 4 hod osvětlení)
Pronájem na celý den (oba kurty) 12 hod 2 400 Kč (možné pouze po předchozí dohodě s TJ Sokol Radimovice, v ceně 4 hod osvětlení)
Osvětlení hřiště, příplatek   1 hod     30 Kč (v ceně celodenního pronájmu je příplatek započten do 22 hodin)

* Pro sportoviště v Radimovicích bude vydán jeden druh permanentky na 10 hodin. Permanentka je přenosná a platí vždy i v následujícím roce. Cena je za sportoviště, bez ohledu na počet sportovců.

V případě volejbalu je nutné počítat se stavbou a napnutím sítě, její demontáží a instalací sítě tenisové. Hřiště je trvale vybaveno sítí pro tenis a nohejbal.

Občané Radimovic obdrží na základě své žádosti permanentku na 5 hodin zdarma. Příslušný občan se při převzetí permanentky zaváže svým podpisem, že ji bude využívat pouze pro svoji potřebu a při jejím využití bude aktivně přítomen na hrací ploše. Při porušení tohoto závazku mu bude permanentka odebrána.

Vyhrazené hodiny

TJ Sokol Radimovice vyhradil na víceúčelové ploše (zelený povrch) hodiny pro pravidelnou sportovní činnost pod vedením instruktorů. Tyto hodiny si nelze pronajmout pro soukromý sport, je však možno se jich zdarma zúčastnit při respektování pokynů instruktora.

Den v týdnu pro veřejnostTJ Sokol Radimovice**
Pondělí 7:00 – 22:00 hod
Úterý 7:00 – 22:00 hod
Středa 7:00 – 22:00 hod
Čtvrtek 7:00 – 22:00 hod
Pátek 7:00 – 22:00 hod
Sobota 7:00 – 22:00 hod
Neděle 7:00 – 22:00 hod16:00 – 20:00 hod

** pouze na víceúčelové ploše – zelený povrch

Podmínky využití dětského centra a běžecké dráhy

Využití dětského centra a běžecké dráhy
Tréninky a závody příchozích na dráze bez poplatku
Návštěva Hřiště pro všechny II bez poplatku

Tréninky a závody pořádané společenskými a sportovními organizacemi se na běžecké dráze mohou konat po dohodě se zástupci TJ Sokol Radimovice za následujících podmínek:

Forma pronájmu Cena
Za 1 hodinu 50 Kč
Využití hasičských překážek 50 Kč/1 hod***
Za půlden (8:00 – 13:00, 13:00 – 18:00) 250 Kč
Celý den (8:00 – 18:00) 500 Kč

*** dráha už je zahrnuta v ceně; platí trénující skupina, nezaplatí li sama, zvýšení o 100% (t.j. 100Kč/hod)


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru