Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Život obce » Kalendář akcí

Kalendář akcí

Kalendář akcí obsahuje kulturní, sportovní a další akce pořádané obcí, SDH, Sokolem a zámkem Sychrov.

Připravované akce

Všechny akce jsou dostupné v aktuálním on-line kalendáři.

Kalendář ve formátu iCal můžete importovat do vlastního Google kalendáře, kalendáře ve Vašem mobilním telefonu nebo Hotmail kalendáře.

 • Rozsvícení vánočního stromu

 • Mikulášská nadílka

 • Každoroční setkání seniorů

  Obecní úřad Radimovice vespolupráci s kulturní komisí zve spoluobčany v důchodovém věku  na jižtradiční setkání v předvánočním období. Setkání se bude konat v sobotu 7.prosince od 17.00 hodin v hospodě U Šulců.

  Připraveno bude pro vásobčerstvení – tentokrát bude možnost výběru ze dvou jídel – kuřecí řízek sbramborovým salátem nebo kuřecí roláda s bramborovou kaší. Prosíme vás opotvrzení vaší účasti, včetně výběru jídla, nejdéle do 29.11.2019  -  tel. OÚ Radimovice 485146101 nebo osobně v úředních hodinách. Děkujeme.

 • Ping pongový turnaj 2019

  TJ Sokol Radimovice a Obec Radimovice zvou své občany i přespolní na každoroční pingpongový turnaj který se uskuteční v sobotu 14.12.2019 od 9:00 h na sále ve Víceúčelové budově v Radimovicích. Prosíme o závazné přihlášky do 30.11.2019 na OÚ nebo p. Robert Marek. Také tento rok organizuje p. Marek pingpongové tréninky a to každé úterý od 18:00 do 20:00 h. Neváhejte a přijďte si zahrát.

 • Vánoční koncert

  Adventní koncert TEREZY VIŠNOVSKÉ 22. prosince 2019 od 16 hodin Domov seniorů Sychrov účinkují: Tereza Višnovská (housle) Marcela Mikolášková (housle) Daniel Hutař (klavír) vstupné dobrovolné

Zobrazit kompletní kalendář

Další info

Pro aktuální informace o obecních akcích pro děti i dospělé sledujte Novinky na Radimovice.cz. Info o proběhlých společenských akcích si přečtěte také v obecním zpravodaji a ty nejzajímavější momenty si prohlédněte v aktualizované fotogalerii.

Změna programu vyhrazena!

Kontakty

Obec Radimovice
kulturní komise – info@radimovice.cz
TJ Sokol Radimovice
Ing. Karel Bílek – ingbilek@seznam.cz
SDH Radimovice
Ing. Aleš Šrytr – srytr@sdhplus.cz
Státní zámek Sychrov
tel. 482 416 011, www.zamek-sychrov.cz

Mohlo by vás zajímat


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru