Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Život obce » Kalendář akcí

Kalendář akcí

Kalendář akcí obsahuje kulturní, sportovní a další akce pořádané obcí, SDH, Sokolem a zámkem Sychrov.

Připravované akce

Všechny akce jsou dostupné v aktuálním on-line kalendáři.

Kalendář ve formátu iCal můžete importovat do vlastního Google kalendáře, kalendáře ve Vašem mobilním telefonu nebo Hotmail kalendáře.

 • Keramické dílničky

  Kulturní komise obce Radimovice tímto srdečně zve zájemce o výrobu výrobků z keramiky. Ať jste děti nebo dospěláci přijďte si vyzkoušet práci s hlínou. Vyrábět se bude dle vlastního námětu po konzultaci s paní Havlíkovou ze ZŠ Český Dub. Akce se koná 19.10.2019 od 13 h na sále ve víceúčelové budově. Příspěvek ve výši 50,- Kč bude použit na materiál a vypálení v peci. Prosíme zájemce, aby se přihlásili na čísle 731615310 nebo na OÚ Radimovice do 11.10.2019 pro zajištění dostatečného množství materiálu. Váleček na nudle s sebou.

 • Divadelní představení Noc na Karlštejně

  Divadelní spolek J.K.TYL Lomnice nad Popelkou ve spolupráci se ZLOM z. s. uvede dne 19.10.2019 od 19 h v Kulturním domě v Pěnčíně muzikál Noc na Karlštejně v licenci ProVox Music Publishing s.r.o. . Vstupné je hrazeno z rozpočtu MR Jizera. Prosíme o včasné nahlášení úřastníků na OÚ Radimovice.

 • Divadlo Praha

  Kulturní komise Obecního úřadu Radimovice zvou své občany do divadla GONG v Praze v neděli 3.11.2019 od 16,00 na představení: „ Víš přece, že neslyším, když teče voda „ ( komedie Roberta Andersona) Jedná se o tři směšné, ale zároveň lidské příběhy. Kdo hraje : P.Nárožný, V.Vydra, N.Konvalinková, L.Švormová a další. Vstupné 499,- Kč. Autobus hradí obecní úřad z rozpočtu kulturní komise.

 • Sběr nebezpečného odpadu

  Obec Radimovice ve spolupráci se Severočeskými komunálními službami s.r.o. pořádá sběr nebezpečných složek komunálního odpadu, který se bude konat na návsi v neděli 10. listopadu 2019 od 9:55 do 10:05. Sběr bude prováděn ambulantním způsobem, tj. pojízdnou sběrnou, která bude přistavena podle časového rozpisu na předem označeném stanovišti. Odpady budou přebírány kvalifikovaným pracovníkem komunálních služeb. Přijímány budou následující nebezpečné složky komunálních odpadů: Obaly obsahující zbytky nebezpečných látek, vč. olejových filtrů Oleje a tuky Absorpční činidla (znečištěný textilní materiál) Barvy, lepidla a pryskyřice, Rozpouštědla Kyseliny, Zásady (hydroxid) Nepoužitá léčiva (léky) Pesticidy (hnojiva) Akumulátory, baterie, články a zářivky POZOR!!! Vše musí být řádně označeno v uzavřených obalech a objemu a množství odpovídající provozu běžné domácnosti. Nebude přijímáno následující: Elektro Stavební odpad, vč. eternitu, azbestu, asfaltu, omítek, lepidel, směsí apod. Nebezpečné odpady vznikající při podnikatelské činnosti Způsob přebírání odpadů: Sběr bude probíhat za přítomnosti zástupce obecního úřadu a pod jeho dohledem. Odpady budou předávány osobně občany nebo zástupcem obce pracovníkům zajišťujícím sběr. Odpad, který nebude předán přímo občany nebo zástupcem obce a bude na stanoviště umístěn před příjezdem mobilní sběrny nebo po jejím odjezdu nebude odvezen.

 • Rozsvícení vánočního stromu

 • Mikulášská nadílka

 • Každoroční sraz důchodců

 • Vánoční koncert

Zobrazit kompletní kalendář

Další info

Pro aktuální informace o obecních akcích pro děti i dospělé sledujte Novinky na Radimovice.cz. Info o proběhlých společenských akcích si přečtěte také v obecním zpravodaji a ty nejzajímavější momenty si prohlédněte v aktualizované fotogalerii.

Změna programu vyhrazena!

Kontakty

Obec Radimovice
kulturní komise – info@radimovice.cz
TJ Sokol Radimovice
Ing. Karel Bílek – ingbilek@seznam.cz
SDH Radimovice
Ing. Aleš Šrytr – srytr@sdhplus.cz
Státní zámek Sychrov
tel. 482 416 011, www.zamek-sychrov.cz

Mohlo by vás zajímat


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru