Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky » strana 4

Novinky

Pinpogový turnaj 2019

Sokol Radimovice a p. Marek Robert Vás zvou na předvánoční pingpongový turnaj v dětské, ženské a mužské kategorii.

Turnaj se koná v sobotu 14. prosince 2019 od 9:00 ve víceúčelové budově za obecním úřadem. Startovné je: děti 30 Kč, dospělí 50 Kč. Na turnaj se přihlaste nejdéle do 30. listopadu 2019 na OÚ, na e-mail marekrobert@email.cz nebo telefonicky na tel. 608 073 750.

celý článek

Pozvánka do divadla na 3.11.2019 – odjezd autobusu

Kulturní komise Obecního úřadu Radimovice zvou své občany do divadla GONG v Praze v neděli 3.11.2019 od 16,00 na představení: „Víš přece, že neslyším, když teče voda“ (komedie Roberta Andersona). Odjezd autobusu bude 3.11.2019 ve 13:30 hod. z návsi v Radimovicích. Návrat cca ve 21 hod tamtéž.

Mimořádná technická odstávka systému CzechPOINT

V termínu od pátku 25. října 2019 od 20:00 hodin do úterý 29. října 6:00 bude odstávka informačního systému CzechPOINT (jedná se o dny pracovního klidu – pátek večer, SO, NE a PO – státní svátek).
V uvedeném čase nebude možné provádět žádné úkony prostřednictvím kontaktních míst veřejné správy, a to ani prostřednictvím rozhraní CzechPOINT@office.

Pytle na listí

Od 22.10.2019 je možné si vyzvednout v č.p. 43 (Rejhovi) pytle na listí. Na návsi v Radimovicích jsou přistaveny dva velkoobjemové kontejnery na trávu a listí a na větve. Prosím o dodržení tohoto třídění. Pokud nejsou občané schopni tyto pytle sami dopravit a vysypat do těchto kontejnerů, nechť se nahlásí na OÚ Radimovice a ta zajistí odvoz.

Sociální družstvo Diakonie Broumov vyhlašuje sbírku použitého ošacení

Sbírka se uskuteční v pondělí dne 4.11.2019 od 16 do 18 hod. na obecním úřadě Radimovice – 1.patro. Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem.
Můžete darovat: Veškeré letní a zimní oblečení (dámské, pánské, dětské), lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky (minimálně 1m2 - prosíme, nedávejte nám odřezky a zbytky látek), domácí potřeby (nádobí bílé i černé, skleničky - vše nepoškozené, zabalené v krabici), vatované a péřové přikrývky, polštáře a deky, obuv – veškerou nepoškozenou a v párech, Kabelky, batohy, drobné předměty z domácnosti, hračky – nepoškozené a kompletní. Menší elektrospotřebiče – mohou být i nefunkční, knihy, časopisy.
Diakonie Broumov nemůže vzít buď z ekologických důvodů a nebo se transportem znehodnotí: televizory, pračky, ledničky, počítače, matrace, koberce, znečištěný a vlhký textil.

celý článek

Pěší podzimní výlet Českým rájem

Obec Radimovice pořádá podzimní výlet Českým rájem který se koná v sobotu 12.10.2019. Trasa povede krásnou přírodou kolem rybníků Rokytnický a Hrudka dále kolem Vidláku kde bude možnost poobědvat. Dále se vydáme Zlatou stezkou Českého ráje směr zámek Hrubá Skála odkud bude trasa pokračovat na Lázně Sedmihorky a výšlap ukončíme na vlakové zastávce Karlovice- Sedmihorky kde dle časových možností bude možné navštívit motomuzem. Trasa je cca 10 km dlouhá. Sraz bude v 8:40 h na vlakovém nádraží Sychrov odkud se přepravíme do Borku pod Troskami. Návrat je plánován na 17 h. Jízdné je plně hrazeno z rozpočtu kulturní komise. Těšíme se na krásně strávený den.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru