Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Karel Bílek

Právě dnes - po rozmrznutí lesních cest zahájily Lesy ČR přibližování dřeva po obecních komunikacích kolem našeho domu - Radimovice 21E. Očekávám devastaci obecních cest tak jako každý rok. Lesní cestu do obory udržujeme společně s paní Kalistovou a opět bude zničena. Odchycený traktorista sdělil, že jiné obce se brání více, proto u nich vyvážejí když je umrzlá půda....

Dagmar Šrytrová

Paní Hanušová, děkuji.

Hana Hanušová

Paní starostko, ráda bych vám ještě před koncem tohoto roku poděkovala za výstavbu cesty kolem rybníka až na Kamení. Podobně klidná a příjemná cesta tu opravdu chyběla. V dnešní zrychlené době ji velice vítám já a především moje děti :)

Dagmar Šrytrová

Zřízení přechodu pro chodce obec nemá v rozpočtu na rok 2018. Vybudování přechodu by musela předcházet projektová dokumentace, kterou musí schválit Policie ČR a silniční správní úřad. Přechod musí mít odpovídající nasvícení. Projektová dokumentace by musela prověřit umístění přechodu. Váš požadavek předložím na nejbližším zasedání zastupitelstva obce.

Radim Pinkava

Paní starostko, velice děkuji.

Dagmar Šrytrová

Pane Pinkavo, Váš dotaz jsem zaslala na Správu železniční dopravní cesty, jakmile obdržím odpověď, zašlu Vám ji.

Radim Pinkava

Prosím i o případná svědectví...

Radim Pinkava

Dobrý den, abych někde srozumitelně začal. Chci se zeptat, jestli je maximální povolená rychlost vlaku v tunelu pod Radimovicemi stále stejná. Zvýšení prostupnosti \"Liberec-Turnov\" v kombinaci s betonovými pražci, mi hejbe barákem!

Alžběta Čadková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je v plánu zhotovení přechodu pro chodce, v části obce Radimovice u Rejhových. Jde mi o to, že u návse přechod pro chodce z jednoho chodníku na druhý chodník je, u Rejhových nebo někde v těchto místech chybí, a když děti přechází z chodníku k zámku přebíhají silnici jen tak. Vzniká tím spousta nebezpečných situací a myslím si , že i vzhledem k velkému množství turistů v letním období by to zvýšilo bezpečnost. Moc děkuji za brzkou odpověď na mou otázku a případné vysvětlení proč to není možné. Děkuji, a velké poděkování za krásný vánoční stromeček ,který návsi sluší Alžběta Čadková

Radim Pinkava

Vážené zastupitelstvo, prosím, koukněte se mrknout, co provedli s tím tunelem, že to dělá takový kravál. Někde něco uniká. Minimálně emise low frequencies!


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru