Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Vladimíra Tomšů

Pane JGR, buďte tak laskav a starejte se o sebe a ne o náš plot . Děkuji

JGR

2 pp.Tomšů, Krsnak: Na tomto fóru se diskutují více či méně zajímavá témata, ale poměřování pindíků, to zde ještě nebylo. Vzkazík pro p. Tomšů: nechtěl byste místo zbytečného kverulování raději zakoupit štětku, pixlu barvy a natřít si plot? Vypadá otřesně (ten plot)

občan

Pane Krsnaku, to co tady předvádíte Vy, je fakt ubohé. P. Tomšů odsuzujete a zostuzujete proč? Ani mě se nelíbí jeho forma projevu, nicméně chápu, že každý má svou míru ignorace, kterou dokáže snést. Nejinak je tomu i u Vás. Víte, pokud jednáte slušně, a jediné co si odnášíte je pocit, ze si s Vámi protistrana vytírá ř-ť, dopadá to takto. to co tu Vy ale předvádíte je uplně jiná liga. jediné, co víte je to co jste si dokázal přečíst na diskuzi, a jak sám píšete, z okna projíždějícího auta. Chytrý člověk by měl taknějak vyhodnotit, že nemá dost informací, aby si udělal závěr. Hloupý je naopak přesvědčen o své pravdě, a není ochoten nad okolnostmi za obzorem jeho chiápání uvažovat. běžte se podívat pěšky, kterýmkoliv směrem z Radimovic na kraj lesa. uvidíte důsledek politiky bioodpadu aplikovaných minulým zastupitelstvem. Takže, pane Krsnak, s pozdravem, a nes-erte se do nás.

Zbyněk Krsnak

Dobrý den pane Tomšů, jelikož jsem velmi vytížený prací, tak bohužel nemohu ihned reagovat na odpověď Vaší ženy. Asi máte více času. On Vás člověk nemusí ani znát, ale každý rozumný člověk, který si pročte diskuzi Vaší obce, tak si udělá o Vás a o paní obrázek sám. To je vše. S pozdravem Zbyněk Krsnak P.S. věřte, že vím co mám dole :-))) už 42 let

Miloš Tomšů

Pane Krsnaku, pokud se tak vůbec jmenujete. Je zajímavé, že jste se při projíždění obcí tak dokonale seznámil s mojí rodinou. Asi máte nějaké vyjímečné schopnosti. Jinak na Vaše bláboly nehodlám reagovat. Pouze jednu poznámku - mrkněte do kalhot, jak na tom jste Vy. Nějak jste zapomněl reagovat na příspěvek mé manželky. V každém případě je moje reakce na Váš ubohý příspěvek již poslední. Žádné další reakce z mé strany již nebudou.

Dagmar Šrytrová

Dobrý den, obec nechala zpracovat projektovou dokumentaci na zřízení místa pro přecházení vč. souvisejícího dopravního značení a autobusového přístřešku. V současné době se k projektové dokumentaci vyjadřuje MÚ Turnov odbor školství a kultury, neboť stavba je v ochranném pásmu zámku. Projekčně je stavba jako celek připravená, realizace závisí na rozhodnutí nového zastupitelstva obce a případných podmínkách památkářů. Vzhledem k tomu, že v letošním roce výrobce autobusového přístřešku již nemá kapacitu, zastupitelé se na posledním zasedání shodli na tom, že stavbu je vhodné realizovat jako celek (tzn. místo pro přecházení a autobusový přístřešek). Informace byla uvedena i v posledním čísle Zpravodaje obce Radimovice.

Alžběta Čadková

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak a jestli vůbec pokračuje zřízení dalšího přechodu v obci a to v místě u Rejhových. Děkuji za odpověď Alžběta Čadková

Vladimíra Tomšů

Omlouvám se, slovo \" popovídat \" již v textu být nemá. V.T.

Vladimíra Tomšů

Vážený pane Krsnaku, vzhledem k tomu, že Vás v ů b e c neznám, ale Vy znáte mého manžela i mě velice dobře, dovoluji si Vás tímto pozvat třeba na kávičku. Můžeme si promluvit osobně o Vašem příspěvku. popovídat. Věřím, že tu odvahu najdete a mé pozvání neodmítnete. Bydlím na č.p. 106, ale to jistě víte. S pozdravem Vladimíra Tomšů

Zbyněk Krsnak

Ještě jeden poznatek, proč pan Tomšů nyní neobvinuje zastupitelstvo.. Nebudete tím, že tam chce dosadit svou manželku? Když jsem si nyní přečetl, kdo kandiduje? Tento pan má hodně silný žaludek, ale ne k.o.u.le.. Si to jít zkusit a podívat se lidem sám do očí.. Papír snese všechno. Tento pan jen koukám rád píše stížnosti s uráží práci druhých.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru