Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Hana Hanušová

V pondělí 11.11.2019 bude z provozích důvodů knihovna zavřena. Budu se na Vás těšit opět v pátek 15.11.2019, 16-17:30. Pěkný den

Dagmar Šrytrová

Pane starosto, informaci, že od 1.10.2019 nastoupí nová knihovnice jsem samozřejmě od paní Fraňkové měla, ale nevěděla přesnou otevírací dobu a od kdy ke změně má dojít. Pokud byl technický problém na straně provozovatele stránek uveřejnit tuto zprávu (ovšem ve dnech 30.9. a 4.10. takový problém nebyl, neboť informace na www obce byly uveřejněny), tak stačilo informaci dát na nástěnku před obecní úřad.

Ondřej Zoubek

Dobrý den paní Šrytrová, změna otevírací doby nebyla na stránkách obce v novinkách vyhlášena, protože byl technický problém u provozovatele stránek. Tento je již odstraněn. Změna provozní doby byla vyhlášena na FB stránkách obce již 24.9.2019, také byla již v pondělí 30.9.2019 změněna na dveřích knihovny a na informační ceduli u schodiště. Bývalá knihovnice pí.Fraňková mi říkala, že vás v pátek 27.10.2019 při vaší návštěvě knihovny informovala o změně knihovnice a že bude změna otevírací doby dle možností nové knihovnice. Dveře do budovy OÚ byly zavřeny ze strany nové pracovnice pošty, která zde zaskakuje. Bohužel zde zamknula i paní knihovnici.

Dagmar Šrytrová

Pane starosto, dnes (pátek v 17:40 hodin) jsem chtěla jít do knihovny. Bohužel jsem narazila na zamčené dveře budovy obecního úřadu. Chci se zeptat proč byla knihovna uzavřena a proč o tom čtenáři nebyli informováni, když otevírací doba knihovny je do 18:30 hodin.

Ondřej Zoubek

Děkuji všem, kteří jakkoli pomohli k organizaci Sychrovské pouti 2019, také účastníkům, kteří se zapojili do brigády a úklidu po pouti.

Radim Pinkava

Děkuji za odpověď, omlouvám se za překlepy a hrubky. Když už se odhodlám něco psát, bývám poměrně afektován. Hezký den.

Ondřej Zoubek

Dobrý den, tato diskuse již na zastupitelstvu proběhla, je zadaná zakázka na dva zpomalovací prahy (mezi Bradáčovými a Lípou svobody a Lípou svobody a Štejfovými. Na úrovni hráze končí katastr obce a dále je to na obci Pěnčín. Této je to jedno, není to pro ně stěžejní záležitost. Jak všichni říkají, značka není zeď a odradí pouze ty slušné. Uzavřít se to nedá, jelikož je tam 5ti letá udržitelnost od kolaudace.

Pavel Kubicek

Taky se tam chodime prochazet a je to nekdy jak bezna silnice - mel by tam byt zakaz prujezdu.

Radim Pinkava

Dobrý den, chci si ztěžovat na zvýšený provoz kolem rybníka. Pokud vím, tak je to polní cesta, a nikdo by si tamtudy neměl krátit cestu, ať už do krámu, nebo na poštu. Projíždějí tamtudy i toptransy atp. Děkuji za podnětnou diskusi =DDD

Vít Jenšovský

Dobrý den pane Zdražil informoval jsem se u nejednoho dodavatele podobných služeb a vaše odhady jsou mimo hlavně ta část s hodinovou sazbou na dělníka. Toto platilo možná před 10 lety v dnešní době za 120 na hodinu dělají brigádníci a to teprve začínají kolikrát je to i více. Nic méně budu rád když mi ukážete karkulaci od jiné firmy ukažte mi že to jde.Na internet jse v dnešní době nejde spoléhat tam nejde cokoliv. A prosím nejen vás ale kohokoli aby si vynechali výrazy typu Radimovska kavárna na to jsem alergický děkuji za pochopení.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru