Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Rulcová Karin

Co se týče paagrafu 2219 tak ten máte v okruhu výdajů a nikoliv v příjmech/když jste částku 2000,- Kč obdrželi.Nepřišla jsem druhý den, protože ten den byl obecní úřad zavřen, tak až následující den a paní Holubcová hledala, na kterou položku je částka 2000,- Kč zaúčtována, ale nenašla ji a dokonce říkala, že se asi se zápisem něco stalo, když si to prohlížel p. Marek. Záležitost pí Pinkavové je pro mne vyřízená a zůstává pravdou co jsem psala v minulém příspěvku. Škoda, že nemáme zvukové nahrávky diskuzí. Proto je pro mne další diskutování skončeno.

Ondřej Zoubek

Dobrý den pani Rulcová, na veřejném zasedání zastupitelstva obce dne 9.12.2019 bylo přítomno 6 zastupitelů a 7 občanů včetně vás. Všichni váš dotaz na zaúčtování částky slyšeli, a slyšeli také odpověď paní Holubcové, že toto bylo zaúčtováno na paragraf 2219 - Ostatní záležitosti pozemních komunikací. Druhý den, když jste přišla osobně si stěžovat, že na toto nemusí být od obce požadována darovací smlouva, byly vám vysvětleny detaily a v účetnictví ukázána zaúčtovaná částka. Další vaše dotazy, jakožto i vaše neustálé dotazy na popelnice směrujte na obecní úřad na základě písemné žádosti dle zákona 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím. Co se týče paní Pinkavové, já osobně jsem bral její telefonát a zapisoval její účast a vybrané jídlo. Od ní osobně žádná stížnost do současné doby nebyla zaznamenána. Celý váš příspěvek do diskuse na veřejném zasedání zastupitelstva jsme všichni slyšeli a je naprosto přesně zapsán v zápise ze zasedání. Ondřej Zoubek

Rulcová Karin

poopravila bych zápis ze schůze zastupitelstva 9.12.2009 pí Holubcová sice řekla, že částka byla zaúčtována, ale bohužel nevěděla kam.Dále co se týče pí Pinkavové, tak ta mi ukázela mobilní telefon, kde je 6x voláo na tel.č. 485146101 a nikdo ho nezvedl.Co se týče věku 93 let to bylo opraveno na 88 let a je to pí. Pinkavová. O žádné druhé paní které 93 let nebyla řeč, pouze jsem řekla, že se nedovolala ještě jedna paní a ta nechce být jmenována.

Hana Hanušová

V pondělí 11.11.2019 bude z provozích důvodů knihovna zavřena. Budu se na Vás těšit opět v pátek 15.11.2019, 16-17:30. Pěkný den

Dagmar Šrytrová

Pane starosto, informaci, že od 1.10.2019 nastoupí nová knihovnice jsem samozřejmě od paní Fraňkové měla, ale nevěděla přesnou otevírací dobu a od kdy ke změně má dojít. Pokud byl technický problém na straně provozovatele stránek uveřejnit tuto zprávu (ovšem ve dnech 30.9. a 4.10. takový problém nebyl, neboť informace na www obce byly uveřejněny), tak stačilo informaci dát na nástěnku před obecní úřad.

Ondřej Zoubek

Dobrý den paní Šrytrová, změna otevírací doby nebyla na stránkách obce v novinkách vyhlášena, protože byl technický problém u provozovatele stránek. Tento je již odstraněn. Změna provozní doby byla vyhlášena na FB stránkách obce již 24.9.2019, také byla již v pondělí 30.9.2019 změněna na dveřích knihovny a na informační ceduli u schodiště. Bývalá knihovnice pí.Fraňková mi říkala, že vás v pátek 27.10.2019 při vaší návštěvě knihovny informovala o změně knihovnice a že bude změna otevírací doby dle možností nové knihovnice. Dveře do budovy OÚ byly zavřeny ze strany nové pracovnice pošty, která zde zaskakuje. Bohužel zde zamknula i paní knihovnici.

Dagmar Šrytrová

Pane starosto, dnes (pátek v 17:40 hodin) jsem chtěla jít do knihovny. Bohužel jsem narazila na zamčené dveře budovy obecního úřadu. Chci se zeptat proč byla knihovna uzavřena a proč o tom čtenáři nebyli informováni, když otevírací doba knihovny je do 18:30 hodin.

Ondřej Zoubek

Děkuji všem, kteří jakkoli pomohli k organizaci Sychrovské pouti 2019, také účastníkům, kteří se zapojili do brigády a úklidu po pouti.

Radim Pinkava

Děkuji za odpověď, omlouvám se za překlepy a hrubky. Když už se odhodlám něco psát, bývám poměrně afektován. Hezký den.

Ondřej Zoubek

Dobrý den, tato diskuse již na zastupitelstvu proběhla, je zadaná zakázka na dva zpomalovací prahy (mezi Bradáčovými a Lípou svobody a Lípou svobody a Štejfovými. Na úrovni hráze končí katastr obce a dále je to na obci Pěnčín. Této je to jedno, není to pro ně stěžejní záležitost. Jak všichni říkají, značka není zeď a odradí pouze ty slušné. Uzavřít se to nedá, jelikož je tam 5ti letá udržitelnost od kolaudace.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru