Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky » strana 3

Novinky

Mikulášská nadílka

Letos Mikuláš trochu jinak! Obec Radimovice zve všechny děti, rodiče i prarodiče na Mikulášskou nadílku spojenou s mikulášskou legendou, která se bude konat v pátek 6. prosince 2019 od 16:30 na návsi u stromečku.

celý článek

Rozsvícení vánočního stromu

Obecní úřad Radimovice vás srdečně zve na první adventní neděli 1. prosince 2019 od 16:00 hodin na náves v Radimovicích, kde se bude konat tradiční rozsvícení vánočního stromu.
Letos chystáme kombinované vystoupení dětí z Radimovického dramaťáku a ze ZŠ v Radostíně. Děti budou vyprávět příběh o narození Ježíška a zpívat vánoční koledy. K představení si můžete nabídnout něco na zahřátí (svařák, čaj) a něco sladkého na zub.
Přijďte společně s námi oslavit začátek adventního období a budeme rádi, když se také zapojíte do zdobení stromečku o den dříve. Těšíme se na vás!

Tradiční předvánoční setkání seniorů

Obecní úřad Radimovice ve spolupráci s kulturní komisí zve spoluobčany v důchodovém věku na již tradiční setkání v předvánočním období. Setkání se bude konat v sobotu 7. prosince od 17:00 hodin v hospodě U Šulců.
Připraveno bude pro vás občerstvení – tentokrát bude možnost výběru ze dvou jídel – kuřecí řízek s bramborovým salátem nebo kuřecí roláda s bramborovou kaší. Prosíme vás o potvrzení vaší účasti, včetně výběru jídla, nejdéle do 29. listopadu 2019 - tel. OÚ Radimovice 485 146 101 nebo osobně v úředních hodinách. Děkujeme.

Uzavření knihovny

Oznamujeme, že dne 11.11.2019 bude knihovna na obecním úřadě uzavřena.

Nabídka volných pracovních míst v Domově seniorů Sychrov

Nově otevíraný Domov seniorů Sychrov hledá zaměstnance na pozice: Pečovatelka platové podmínky 18.000-28.000,- Zdravotní sestra 25.000-35.000,- Uklízečka 18.000,- . Nabízíme jistotu stálého zaměstnání, možnost dotovaného stravování, pitný režim, milý kolektiv. Ostatní informace viz stránky www.dssychrov.cz případně kontakt info@dssychrov.cz

Omluva za pozdní vydání Zpravodaje

Vážení spoluobčané, chtěl bych se vám touto cestou omluvit za pozdní doručení Zpravodaje obce Radimovice číslo 4, došlo k nečekané prodlevě u tisku a z tohoto důvodu nejsou některé zveřejněné pozvánky na kulturní akce již aktuální. Děkuji za pochopení. Za redakční radu Zpravodaje - Ondřej Zoubek.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru