Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky

Novinky

Informace o konání sčítání lidu, domů a bytů

Zveřejňujeme oznámení Českého statistického úřadu ke sčítání lidu, domů a bytů 2021.

Svoz pytlů s tříděným odpadem

Svoz pytlů s tříděným odpadem (žlutý, oranžový, šedý), se koná v pondělí 1.3.2020. Pytle odkládejte na zpevněnou plochu vedle hasičské zbrojnice od pátku 26.2.2021 do neděle 28.2.2021.

Sbírka textilu

Diakonie Broumov, sociální družstvo, vyhlašuje sbírku textilu a ostatních věcí do domácnosti. Soupis přijímaných věcí v přiloženém letáku (125 kB; pdf). Věci přinášejte na OÚ řádně zabalené do 7. března 2021.

Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce na 15.2.2021

Zasedání zastupitelstva obce se koná dne 15.2.2021 od 18:00 hodin v jednací místnosti OÚ Radimovice. Program jednání je uveřejněn na úřední desce.

Masopustní „neprůvod“ 2021

Laufr zve všechny maškary na Masopustní „neprůvod“ 2021. Akce se „nekoná“ dne 14. 2. 2021 v přesně „neurčený“ čas. „Neprůvod“ si ale nenechte ujít. Jen se ho prosím letos zúčastněte každý pěkně doma pod „rouškou“ svého soukromí a jen se svými nejbližšími. Nebojte se ale podělit se s námi o vaše přípravy, zážitky a veselí.

celý článek

Informace k očkování proti COVID-19

Od 15. ledna se mohou senioři ve věku 80+ registrovat do Centrálního rezervačního systému. Jeho prostřednictvím si rezervují termín a místo, na kterém jim bude aplikována vakcína proti koronaviru. Od prvního února se budou moci přihlásit další prioritní skupiny osob.

Registrovat se lze na telefonních linkách 1221 (celostátní linka) a 800 880 066 (linka zřízená Libereckým krajem, která bude fungovat sedm dnů v týdnu). Dále se lze registrovat samostatně pomocí počítače i chytrého telefonu s internetovým připojením. S registrací a rezervací termínu očkování pomáhají i někteří praktičtí lékaři. Registrace, očkování i volání na uvedené telefonní linky jsou bezplatné.

Pro registraci jsou nutné základní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, číslo pojištěnce, zdravotní pojišťovna, adresa a telefon.

Očkování je prováděno v Krajské nemocnici Liberec, ambulantní část přízemí budovy K (Infekce/Kožní), Husova ulice 641/43 (mapa) a na dalších čtyřech místech v Libereckém kraji.