Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky » strana 2

Novinky

Důležitá informace

Vážení a milí obyvatelé, kamarádi, sousedé,
v našem blízkém okolí vážně onemocnělo dítě a pravděpodobně bude brzy potřebovat kostní dřeň od dárce. Čím více lidí bude v registru, tím větší je šance na nalezení toho vhodného. Chcete-li pomoci a můžete, neváhejte se přihlásit. Více informací na:
darujzivot.cz
Rodiče nemocné dívky souhlasí se zveřejněním této informace za účelem propagace dárcovství, ale pochopitelně je nejmenujeme. Pokud by se našlo na jednom místě více zájemců, lze dohodnout hromadný odběr na jednom místě. Děkujeme za sdílení této informace.

OBEC SYCHROV HLEDÁ PRACOVNÍKA – PRACOVNICI NA DOVOZ OBĚDŮ PRO ZŠ RADOSTÍN

Obec Sychrov hledá pracovníka na dovoz obědů pro ZŠ Radostín
Obědy se dováží ze ZŠ Hodkovice nad Mohelkou do ZŠ Radostín.
Placeno je cestovné a práce formou dohody o provedení práce.
Podmínka – vlastní dopravní prostředek .
Začátek – 2. září 2021
Informace :
Obecní úřad Sychrov,Sychrov 1
Jaroslava Kvapilová- 724 178 343

Den sousedů – zvelebení zastávky

Zveme všechny děti na 17. července 2021 od 9:00 , kde na návsi proběhne zvelebování zastávky. Výtvory dětí budou vyhodnoceny a odměněny poukázkami od sponzora akce Centra Babylon. Přihlašujte své děti na OU Radimovice telefonicky nebo emailem do 15. 7. 2021.

Rally Bohemia

Dne 10.7.2021 bude částí naší obce projíždět Rally Bohemia. Uzavřena bude silnice od křižovatky u Pomníku obětem 2 sv.války do obce Třtí v čase od 10 do 20 hodin. Prosíme, dbejte pokynů pořadatelů.

Den sousedů

Zveme Vás na den sousedů 17. července 2021. Od 9:00 proběhne zvelebování zastávky s dětmi, od 16:00 začíná odpolední program (atrakce pro děti, rožnění selete, kolaudace zastávky, atd.) a v 18:00 vystoupí hudební skupina Jarret. Na akci jsou srdečně zváni nejen sousedé z Radimovic, ale i z okolních obcí. Vstupné dobrovolné.

Finanční pomoc obcím postiženým tornádem

Zastupitelstvo obce Radimovice na svém včerejším zasedání rozhodlo o finanční pomoci ve výši 10.000,- Kč obcím postiženým tornádem v Jihomoravském kraji.