Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Vladimíra Tomšů

Chci se zeptat pana starosty, zda bude zveřejněn zpravodaj, který nedávno vyšel ne strankach Život obce - zpravodaj. Děkuji

Sousedkaa

Vážení, máme tu další možnost diskutovat. Nová strana Budoucnost pro Radimovice. To je jako co? Nova strana pana starosty, nebo co? Nebo vlastně ne. V čele je Robert Marek a s nim i p. Tomšů a p. Hanušová aha. Tak to nechápu už vůbec. Tak proč říkali že společná kandidátka je podvod na voliče. To je děs. Přesně jak se jim to hodí. Nejdřív pošlou zastupitelstvo i vesnici do kopru, zraděj voliče co je před tím volili a teď.

Lukáš Marek

Dobrý den pane Zdařile, ceník odpadů je dohledatelný v sekci novinky. Někde datumově prosinec. Kde je cena konkrétně u Vás 1664,- Netuším, proč jste platil Vámi uvedenou částku. Neměl by jste zrovna Vy nárok na 50% slevu jako osoba samostatně žijící?

Sousedka

O 30 dní později....

Ladislav Dvořák ml.

Dobrý den, níže v textu jsem zaznamenal, že by měl opět vyjít obecní zpravodaj. Prosím o info, kdy je jeho uzávěrka? Děkuji

Vladimíra Tomšů

Vážení, máme tu další možnost diskutovat !!! Naši zastupitelé opravdu nelení . Tentokráte připravili POSEZENÍ SE SENIORY. V rozpočtovém provizoriu se čtyři zastupitelé rozhodli pobavit seniory. To se hodí, předvolební akce z obecních peněz ! Předvolební gulášek bude ?

Milan Zdařil

Něco k diskusi o odpadech. Ceník odpadů na rok 2022 jsem nikde na stránkách obce, ani v archívu nenašel .Při výpočtu jsem vycházel ze stanovené vyhláškou č.2/2021 sazby za svoz 0,8 Kč za litr odpadu (čl. 6). Každý známe objem své popelnice a počet svozů. Takže můj případ. Popelnice 80 l x 0,8 Kč = 64 Kč x 26 svozů = 1664 Kč/rok. Dle výpisů z banky jsem v loni zaplatil za odpady 1536 Kč , což je 24 svozů. A teď babo raď kdo má pravdu.

David Hanuš

Ahoj Lukáši, je úplně jedno, co kdo a kde zkazil. Pro občany to znamená změnu částky platby, a tudíž musel být vydán nový ceník. Ten vyžaduje odsouhlasení zastupitelstva, které je usnášeníschopné. V ostatních případech je neplatný. To že ceník na 2022 byl schválen tak jak byl schválen na věci nic nemění. Řešení, které si zvolil ty, podkopává důvěru v právní řád naší země. Třeba zítra může být díky "chybnému výpočtu" změněn kterýkoliv jiný poplatek, dle uvážení? dodnes jsi neuvedl postup svého výpočtu poplatku za odpady, tak prosím přestaň urážet a obviňovat předešlé zastupitelstvo v této věci. Bez důkazu (možnost srovnat si obě metodiky výpočtu) je Tvé prohlášení o šaptném výpočtu pouze pomluva.

Lukáš Marek

Vážená paní Tomšů, zatím musí platit snad veřejně závazná vyhláška. Když byl ceník špatně spočítán a nyní se opravil, tak snad se bude cítit vyhláška. Kterou pokud vím, tak nikdo neměnil. POUZE BYL OPRAVENÝ ŠPATNĚ SPOČÍTANÝ CENÍK.

Vladimíra Tomšů

Náš pan starosta si dělá naprosto co chce. Zatím musí platit ceník za svoz domovního odpadu z roku 2022.