Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Pracujeme na novém formátu diskusního fóra a prozatím otevíráme dočasnou diskusi.

Staré příspěvky nejsou smazané, jen jsme je uložili a s otevřením nové diskuse budou opět dostupné.

Miloslav Rejha

Po 21. 7. byl smazán jeden příspěvek na žádost autora. Na obsah příspěvku tu nikdo veřejně neodpověděl, ale myslím, že se věc řešila na zastupitelstvu. Těší mě zájem o novou diskusi. Věřím že do doby, než bude spuštěna, bude všem, kteří mají nějaký dotaz, plně postačovat diskuse stávající.

František Hoffman

Z jakého důvodu zmizely příspěvky po 21.7.23 ? A zdá se mi,že na novém formátu DF pracujete už dost dlouho.

Miloslav Rejha

Příští týden vychází nové číslo zpravodaje, ale léto utíká jako voda, takže jste možná nestihli uzávěrku 20. července. Pokud mi dáte vědět co nejdříve a svůj příspěvek pošlete během víkendu, ve zpravodaji se určitě objeví :)

Pavel Kubíček

V rámci zbavování se nábytku z technickým místnosti nabízím toto ( - umístění Radimovice cca 100m od OU) - https://nabytek.bazos.cz/inzerat/170426660/stara-obyvaci-stena-modulova-a-4-skrinky-2-suplik-skrinky.php Jedná se o starý sektorový nábytek do obyvacího pokoje (teď součást skladu) a 4x skřínky otvírací a 2x šuplíkové (v garáži na nářadí a pomocné věci) Vše ZDARMA (resp. za odvoz) 602 338 170 - Kubíček

František Hoffman

Pouze zkouším funkčnost stránek.

Miloslav Rejha

Dobrý den, diskuse byla opět otevřená 26. dubna. Pokud se Vám přesto nedaří vložit Váš příspěvek, dejte mi vědět. Pokud možno, buďte konkrétní (pošlete mi text příspěvku), text chybové zprávy nebo screenshot. Můžete mě kontaktovat e-mailem. Buď na mě kontakt máte, nebo můžete použít odkaz „kontakt na správce webu“ v patičce na konci stránky.