Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Život obce » Víceúčelové sportoviště

Víceúčelové sportoviště

Víceúčelové sportoviště s víceúčelovým hřištěm s rozměry (22m × 43m), tenisovým kurtem, běžeckou dráhou a dětským koutkem.

Rezervace

 1. Rezervujte se

  Rezervujte si prosím vybrané sportoviště, ať ostatní vědí, že je hřiště obsazené. Hráči s rezervací mají na kurtu přednost!

  Rezervujte se na 770 639 530 – pomocí SMS nebo WhatsApp.

 2. Zaplaťe

  Platby prosím posílejte na účet TJ Sokol Radimovice (možno i kumulativně). č.ú.: 107-3767790267/0100. Volné hodiny hrazené obcí nutno podepsat na recepci DS Bene Vita Sychrov.

 3. Vyzvedněte si klíče

  Klíče od sportoviště si můžete zapůjčit na recepci domova pro seniory Bene Vita Sychrov (Radimovice 134).

 4. Hrajte!

Vybavení

Víceúčelové hřiště (velké zelené), s rozměry (22m × 43m), povrchem, vybavením a lajnováním pro malou kopanou, házenou, (vybaveno malými i velkými brankami) nohejbal, tenis včetně čtyřhry (+ tréninková stěna) a volejbal v uspořádání jeden nebo dva kurty. (pro dva kurty je nutné provést dodatečné lajnování, proveditelné pouze pro turnaj minimálně půldenní) Součástí je i basketbalový koutek pro streetball, k dispozici je i další basketbalový stojan s košem a deskou pro regulérní basketbal. Povrch hřiště tvoří syntetický trávník Polytan s křemičitým vsypem, hřiště má k dispozici osvětlení o minimální intenzitě 200 lux.

Speciální tenisový kurt s povrchem Classic Clay je nově vybudované špičkové sportoviště, samostatně oplocené, s povrchem schváleným pro tenisové soutěže ITF v kategorii 2 – středně rychlý. Classic Clay je australský tenisový povrch z polypropylénové rohože a jemného červeného písku s vlastnostmi antuky a možností dokonalého skluzu hráčů. Také tento kurt má instalováno umělé osvětlení.

Atletická dráha s pružným povrchem SPURTAN, certifikovaným IAAF pro mezinárodní atletické závody, umožňující použití treter, délka oválu (2 dráhy) je 200m, vytyčeno a lajnováno podle platných pravidel pro lehkou atletiku, délka sprinterské dráhy (4 dráhy) je 110m, vyznačeno pro sprinty 50, 60 a 100 metrů. Na dvou sprinterských drahách jsou instalovány překážky pro hasičský sport. Dráha je celodenně volně přístupná při dodržování provozního řádu a slušného chování.

Hřiště pro všechny II je přístupné zdarma pro děti a mladé lidi odpovídajícího věku a váhy. Návštěvníci nedodržující řád a poškozující zařízení, mohou být z areálu vykázáni.

Ceny za kurt a víceúčelové sportoviště

Forma pronájmu Počet hodin Cena
Jednotlivě 1 hod 100 Kč
Permanentka* 10 hod 600 Kč
Jeden kurt na celý den 12 hod 1 200 Kč (možné pouze po předchozí dohodě s TJ Sokol Radimovice, v ceně 4 hod osvětlení)
Oba kurty na celý den 12 hod 2 400 Kč (možné pouze po předchozí dohodě s TJ Sokol Radimovice, v ceně 4 hod osvětlení)
Osvětlení hřiště 1 hod 30 Kč (v ceně celodenního pronájmu je příplatek započten do 22 hodin)
Zapůjčení tenisové rakety max. 12 hod 50 Kč

* Pro sportoviště v Radimovicích bude vydán jeden druh permanentky na 10 hodin. Permanentka je přenosná a platí vždy i v následujícím roce. Cena je za sportoviště, bez ohledu na počet sportovců.

V případě volejbalu je nutné počítat se stavbou a napnutím sítě, její demontáží a instalací sítě tenisové. Hřiště je trvale vybaveno sítí pro tenis a nohejbal.

Občané Radimovic obdrží na základě své žádosti permanentku na 5 hodin zdarma. Příslušný občan se při převzetí permanentky zaváže svým podpisem, že ji bude využívat pouze pro svoji potřebu a při jejím využití bude aktivně přítomen na hrací ploše. Při porušení tohoto závazku mu bude permanentka odebrána.

Vyhrazené hodiny

TJ Sokol Radimovice vyhradil na víceúčelové ploše (zelený povrch) hodiny pro pravidelnou sportovní činnost pod vedením instruktorů. Tyto hodiny si nelze pronajmout pro soukromý sport, je však možno se jich zdarma zúčastnit při respektování pokynů instruktora.

Den v týdnu pro veřejnostTJ Sokol Radimovice**
Pondělí 7:00 – 22:00 hod
Úterý 7:00 – 22:00 hod
Středa 7:00 – 22:00 hod
Čtvrtek 7:00 – 22:00 hod
Pátek 7:00 – 22:00 hod
Sobota 7:00 – 22:00 hod
Neděle 7:00 – 22:00 hod16:00 – 20:00 hod

** pouze na víceúčelové ploše – zelený povrch

Podmínky využití dětského centra a běžecké dráhy

Využití dětského centra a běžecké dráhy
Využití běžecké dráhy bez poplatku
Využití dětského hřiště bez poplatku
Používání překážek pro požární sport pro jednotlivce 20 Kč/hod
Používání překážek pro požární sport pro družstvo (max. 10 osob) 50 Kč/hod
Celoroční permanentka pro jedno SDH 1 000 Kč/rok
Používání překážek pro požární sport je na vlastní nebezpečí!

V případě, že nebude uhrazen poplatek nebo budou překážky používány déle, než byla dohodnutá doba, zvyšuje se sazba poplatku na dvojnásobek (případně bude znemožněno další používání překážek). Pro členy Sboru dobrovolných hasičů Radimovice je používání překážek bezplatné.