Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Život obce » Kalendář akcí

Kalendář akcí

Kalendář akcí obsahuje kulturní, sportovní a další akce pořádané obcí, SDH, Sokolem a zámkem Sychrov.

Připravované akce

Všechny akce jsou dostupné v aktuálním on-line kalendáři.

Kalendář ve formátu iCal můžete importovat do vlastního Google kalendáře, kalendáře ve Vašem mobilním telefonu nebo Hotmail kalendáře.

 • Vítání prázdnin, pohádkový les

  Mateřské centrum V Podzámčí a Obec Radimovice zvou všechny děti na pohádkové vítání prázdnin v sobotu 22.6. Start na návsi v Radimovicích od 10:00 do 12:00 startovné 50Kč. Máme pro vás připraveno: - 10 stanovišť s pohádkovými postavami. - skákací hrad - jízdu na koních občerstvení je zajištěno.

 • Divadelní představení REVIZOR

  Rádi bychom Vás pozvali na představení REVIZOR mladoboleslavského divadla, které se bude konat na zámku Sychrov a to v sobotu 29.6.2024 od 20:30h. Příspěvek obce na vstupenku bude pro občany 200Kč. Vstupenky jsou tedy za 290Kč

  Počet vstupenek je omezený, proto s rezervací neváhejte. 

  Kontakt Hana Hanušová : 702029894

  Přejeme pěkný kulturní zážitek.

 • Nohejbalový turnaj

  SKUPINA AMATÉRSKÝCH HRÁČŮ POŘÁDÁ 25. ROČNÍK NOHEJBALOVÉHO TURNAJE CYRILA A METODĚJE 2024 Datum konání : pátek 5. července 2024 Místo konání : víceúčelové hřiště v Radimovicích Začátek turnaje : 8.00 hod. Družstvo : tříčlenné ( 2 x muž , 1 x žena ) Občerstvení : pivečko / nealko, klobásy / steaky Přihlášky : na tel. číslo 777 613 402 Tomáš Rulec - pořadatel 606 616 877 Láďa Dvořák Hlavní rozhodčí: Láďa Dvořák Překvapení: Vyhlášení nejlepších hráčů, Vyhlášení dalších NEJ…

 • Svoz pytlů s tříděným odpadem

  Svoz proběhne v pondělí 15. července v 9:00. Pytle je možno donést pevně zavázané na plochu k víceúčelové budově 3 dny předem.

 • Setkání seniorů

 • Mohelské ostrovy

 • Den sousedů

 • Svoz pytlů s tříděným odpadem

  Svoz proběhne v pondělí 16. září v 9:00. Pytle je možno donést pevně zavázané na plochu k víceúčelové budově 3 dny předem.

 • Jablkobraní

 • Drakiáda

Zobrazit kompletní kalendář

Další info

Pro aktuální informace o obecních akcích pro děti i dospělé sledujte Novinky na Radimovice.cz. Info o proběhlých společenských akcích si přečtěte také v obecním zpravodaji a ty nejzajímavější momenty si prohlédněte v aktualizované fotogalerii.

Změna programu vyhrazena!

Kontakty

Obec Radimovice
kulturní komise – [email protected]
TJ Sokol Radimovice
Ing. Karel Bílek – [email protected]
SDH Radimovice
Ing. Aleš Šrytr – [email protected]
Státní zámek Sychrov
tel. 482 416 011, www.zamek-sychrov.cz

Mohlo by vás zajímat