Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Novinky » strana 203

Novinky

Vakcinace psů proti vzteklině

Vážení majitelé psů,
pravidelné roční očkování psů starších tří měsíců proti vzteklině bude provedeno v obci Radimovice ve středu 16.9.2009 od 18 hod. u čekárny ČSAD. Opakované očkování bude v sobotu 19.9. na náměstí v Českém Dubu od 9.00 hod.
Poplatek za očkování činí 70,- Kč. Majitel je povinen vzít s sebou očkovací průkaz a dostavit se se psem opatřeným vodítkem a náhubkem.
Upozorňujeme, že očkování psů proti vzteklině je povinné. Majitel psa, který nechá svého psa očkovat u jiného veterinárního technika, je povinen na obecním úřadě předložit očkovací průkaz o provedeném očkování proti vzteklině.

Zahrada Čech

Kulturní komise obce Radimovice pořádá zájezd na 33. ročník zahradnického veletrhu Zahrada Čech v sobotu 26.9.2009. Odjezd autobusu z návsi v 7.30 hod. předpokládaný návrat mezi 17-18 hod. Vstupné je 80,- Kč, důchodci a studenti 50,- Kč, děti do 15 let 30,- Kč.
Hlaste se u pí. Brožové: tel. 485 146 346 nebo u pí. Hanušové: tel 485 146 442

Kontejner na odpad

Dne 7. září (pondělí) bude od 16.30 do 18.30 hodin přistaven na návsi kontejner na odpad. Do kontejneru je zákázáno odvážet stavební materiál a nebezpečný odpad.

Cyklistický podzimní výlet

TJ SOKOL Radimovice zve všechny příznivce cyklistiky na podzimní výlet v sobotu 12.9.2009. Trasa vede z Radimovic přes Hodkovice, Jeřmanice, Rádlo a Jablonec n.N. na Černou Studnici a zpět přes Frýdštejn do Dřevěnky.Celková trasa není dlouhá – cca 40 km, trošku kopečkovitější, místy lesní cesta, ale jinak pohodová. Odměnou bude krásný výhled z rozhledny na Černé Studnici.
Začátek - přesnou hodinu a místo upřesníme na vývěsce a místním rozhlasem.
Případné dotazy můžete směřovat na Karla Bílka - [email protected]

Příprava nových jízdních řádů

Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje, společnost KORID LK, spol s.r.o. spolupracuje s Odborem dopravy Krajského úřadu Libereckého kraje na přípravě nových jízdních řádů veřejné dopravy s platností od 13.12.2009. Detailní návrhy jízdních řádů a tabulku se seznamem připomínek ke stávajícím jízdním řádům najdete na www.iidol.cz nebo na www.kraj-lbc.cz.
Svoje návrhy, podněty a připomínky k jízdním řádům můžete zasílat ještě do 11.9.2009 na e-mailovou adresu [email protected] a zároveň na [email protected]. Koordinátor bude v měsíci září připomínky zapracovávat do návrhů nových jízdních řádů pro období 2009/2010.

Znalecký posudek dřevin

Na základě znepokojivého stavu lipové aleje byl zhotoven znalecký posudek stavu dřevin v naší obci. S výsledkem bude možné se seznámit na nejbližším veřejném zasedání zastupitelstva nebo si stáhnout elektronickou kopii posudku (5,29 MB, PDF).