Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 7

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Ondřej Zoubek

Dobrý den paní Šrytrová, změna otevírací doby nebyla na stránkách obce v novinkách vyhlášena, protože byl technický problém u provozovatele stránek. Tento je již odstraněn. Změna provozní doby byla vyhlášena na FB stránkách obce již 24.9.2019, také byla již v pondělí 30.9.2019 změněna na dveřích knihovny a na informační ceduli u schodiště. Bývalá knihovnice pí.Fraňková mi říkala, že vás v pátek 27.10.2019 při vaší návštěvě knihovny informovala o změně knihovnice a že bude změna otevírací doby dle možností nové knihovnice. Dveře do budovy OÚ byly zavřeny ze strany nové pracovnice pošty, která zde zaskakuje. Bohužel zde zamknula i paní knihovnici.

Dagmar Šrytrová

Pane starosto, dnes (pátek v 17:40 hodin) jsem chtěla jít do knihovny. Bohužel jsem narazila na zamčené dveře budovy obecního úřadu. Chci se zeptat proč byla knihovna uzavřena a proč o tom čtenáři nebyli informováni, když otevírací doba knihovny je do 18:30 hodin.

Ondřej Zoubek

Děkuji všem, kteří jakkoli pomohli k organizaci Sychrovské pouti 2019, také účastníkům, kteří se zapojili do brigády a úklidu po pouti.

Radim Pinkava

Děkuji za odpověď, omlouvám se za překlepy a hrubky. Když už se odhodlám něco psát, bývám poměrně afektován. Hezký den.

Ondřej Zoubek

Dobrý den, tato diskuse již na zastupitelstvu proběhla, je zadaná zakázka na dva zpomalovací prahy (mezi Bradáčovými a Lípou svobody a Lípou svobody a Štejfovými. Na úrovni hráze končí katastr obce a dále je to na obci Pěnčín. Této je to jedno, není to pro ně stěžejní záležitost. Jak všichni říkají, značka není zeď a odradí pouze ty slušné. Uzavřít se to nedá, jelikož je tam 5ti letá udržitelnost od kolaudace.

Pavel Kubicek

Taky se tam chodime prochazet a je to nekdy jak bezna silnice - mel by tam byt zakaz prujezdu.

Radim Pinkava

Dobrý den, chci si ztěžovat na zvýšený provoz kolem rybníka. Pokud vím, tak je to polní cesta, a nikdo by si tamtudy neměl krátit cestu, ať už do krámu, nebo na poštu. Projíždějí tamtudy i toptransy atp. Děkuji za podnětnou diskusi =DDD

Vít Jenšovský

Dobrý den pane Zdražil informoval jsem se u nejednoho dodavatele podobných služeb a vaše odhady jsou mimo hlavně ta část s hodinovou sazbou na dělníka. Toto platilo možná před 10 lety v dnešní době za 120 na hodinu dělají brigádníci a to teprve začínají kolikrát je to i více. Nic méně budu rád když mi ukážete karkulaci od jiné firmy ukažte mi že to jde.Na internet jse v dnešní době nejde spoléhat tam nejde cokoliv. A prosím nejen vás ale kohokoli aby si vynechali výrazy typu Radimovska kavárna na to jsem alergický děkuji za pochopení.

Ondřej Zoubek

Dobrý den, k zákazce kontejnerového stání mohu říci pouze to, že byly podány dvě nabídky místních firem, p. Novák s cenou 60.500,- a Reopa za 50.000,- obě bez DPH. Se zastupitelstvem jsme se dohodli podporovat místní firmy. V tomto případě vyhrála nižší cena a vcasnejsi dodání. Kdo by chtěl osobně nahlédnout do detailnich cenových nabídek, může se zastavit na obecním úřadě, rád mu je předložím.

Pavel Kubicek

Teda sice o te zakazce nic nevim - ale lidi neblaznete tady uz. Za prve - je to zvolene zastupitelstvo, tak snad ma pravo rozhodovat stejne jako jine pred tim a po nich. Za druhe - rozbor zakazky ocividne dela clovek, ktery bud nikdy nepodnikal ci nezna realne ceny a naklady. Proc to neudelal sam. Asi by se divil realite. Za treti stoji Vam to za to - se tu porad do nekoho navazet. Vzdyt si tu zijeme celkem fajn - hezky misto, fajn pocasi. Byvale zastupitelstvo bylo fajn a spoustu veci tu udelalo, nove se take snazi .... kurňa co tu porad resite za blobosti.