Na obsah



Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 51

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Hoffman František

Minulý týden proběhl další odvoz skla a kontejnery na sklo jsou stále mimo stanoviště separovaného odpadu.Jak je to možné,když bylo přislíbeno,že při dalším svozu budou už umístěny na určené místo.

Rulcová Karin

Jelikož má pracovnice na Obecním úřadě dovolenou, obracím se na p. starostu s dotazem. V prosinci 2007 jsem na úřadě podepsala žádost o změnu ve svozu odpadů ato 1x za 14 dní. Jelikož tomu tak není a nevím kde je chyba včas na to upozorňuji, aby bylo jasno při placení poplatků. Rulcová

Ladislav Dvořák ml.

děkuji za odpověď láďa

Aleš Šrytr

Odpověď panu L. Dvořákovi ml. Děkujeme za podnětný návrh. Možnost umístění \"dvířek\" bude projednána dne 6.12.07 na jednání ZO. Kontejnery na sklo nebyly umístěny do stanoviště separovaného odpadu z technických důvodů, při dalším odvozu skla by mělo být vše již v pořádku.

Ladislav Dvořák ml.

Dobrý den, koukám že diskuze zde trošku vázne, tak přidám jeden dotaz. Nedávno se na návsi vybudoval krytý \"plácek\", který schovává kontejnery na plasty. chtěl bych se ale zeptat, proč tam nejsou i kontejnery na sklo? To už se tam nevejdou, nebo tam nejdou umístit? A ještě jedna technická: nešly by tam ještě dodělat dvířka, aby tam nechodili \"kakat\" pejsci ( nebo kdo to byl... ) ?

František Hoffman

Zcela souhlasím s ing.Kubíčkem,protože denně čuchat smrad z mokrého listí a trávy je očistec.Též o víkendu procházka vesnicí je poezie-týká se to spalování všeho možného i nemožného v kotlích a kamnech.

Ing.Pavel Kubíček

no koukám že "smradlavý" morávaci se nám sem ženou kořalku bych přežil, plasty už moc ne ... jestli chcete tak si s tím jděte smrdět někam na moravu, ale tady v čechách chceme čisté ovzduší .. a to jestli někomu vadí Bursík , tak ať nekecaj do vzduchu a jdou mu to říct, tady na DISKUZI to asi moc nevyřešíte .. jinak mě mrzí Vaše anonymita, akorát to vypovídá o Vašech přístupu...

Vladimíra Tomšů

Pane ekologu,zápach pálených plastů se táhne po vesnici po celou dobu zimního období.Není podstatné někomu něco dokazovat,ale každý by měl uvážit,co do kamen nakládá

Vladimíra Tomšů

pro pana ekologa

Mirek ekolog

Tož u nás na vsi se vždycky pálilo listí ( taky kořalka ). Plasty a odpad ,ty se u nás ale nikdy nepálili! To by sa muselo prokázať! To néjni jen tak,obvinit celou ves! A to, že má někdo v chlívku prase zas néjni takový smrad, že by to souseda muselo tak moc obtěžovat.A nějaké Bursík a podobní s tou svojí ekologijíí z nás najednou budou dělat vyvrhele,nebo co?