Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Obecní úřad » Projekty » Studie: Technické zázemí

Studie: Technické zázemí

Studie: Technické zázemí

Na základě usnesení Zastupitelstva obce Radimovice ze dne 29. května 2017 zpracovalo studio ARTIKL tři varianty umístění technického zázemí.

Varianta „A“

Objekt technického zázemí je umístěn ve svahu (mezi travnatou plochou hasičské louky a sportovním areálem). Objekt je jednopodlažní a je zapuštěn do svahu. Obsahuje: WC, WC pro imobilní, šatnu, sprchu, sklad, úklidovou místnost, minikuchyňku s výdejní prostorem a venkovní prostor pro posezení (prostor před výdejním místem). Vedle objektu jsou schody, které spojují hasičskou louku se sportovním areálem. Půdorys objektu je 5,5 × 23 m, výška 3 m.

Varianta „B“

Objekt technického zázemí je ve svahu, viz. varianta „A“. V 1.nadzemním podlaží je sklad, a minikuchyňka s výdejním prostorem a venkovním prostorem pro posezení (prostor před výdejním místem). Ve 2.nadzemním podlaží je objekt se sedlovou střechou, který obsahuje: WC (muži, ženy, imobilní), šatnu, sprchu, úklidovou místnost, terasu. Schody vedle objektu spojují hasičskou louku se sportovním areálem. Půdorys objektu je o rozměrech 5,5 × 16 m, výška objektu 6,75 m.

Varianta „C“

Objekt technického zázemí je umístěn ve svahu, viz. varianta „A“, je jednopodlažní a obsahuje: sklad, minikuchyňku vč. výdejního prostoru, terasu pro posezení (prostor před výdejním místem). Vedle objektu jsou schody, které spojí hasičskou louku se sportovním areálem. Druhý objekt je v prostoru „u lesa“ na p.p.č.1057 v k.ú. Radimovice u Sychrova a obsahuje WC (muži, ženy, imobilní), sprchu a šatnu, úklidovou místnost.

Po projednání této varianty s Lesy ČR a MÚ Turnov nelze variantu „C“ realizovat z důvodu ochranného pásma lesa, které by zasahovalo do navrhovaného objektu „u lesa“.

Dokumenty

Shrnutí
Realizace2017
ZhotovitelArchitektonické studio ARTIKL
Projektant
Investor
Cena díla