Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 4

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Ondřej Zoubek

Děkuji všem, kteří jakkoli pomohli k organizaci Sychrovské pouti 2019, také účastníkům, kteří se zapojili do brigády a úklidu po pouti.

Radim Pinkava

Děkuji za odpověď, omlouvám se za překlepy a hrubky. Když už se odhodlám něco psát, bývám poměrně afektován. Hezký den.

Ondřej Zoubek

Dobrý den, tato diskuse již na zastupitelstvu proběhla, je zadaná zakázka na dva zpomalovací prahy (mezi Bradáčovými a Lípou svobody a Lípou svobody a Štejfovými. Na úrovni hráze končí katastr obce a dále je to na obci Pěnčín. Této je to jedno, není to pro ně stěžejní záležitost. Jak všichni říkají, značka není zeď a odradí pouze ty slušné. Uzavřít se to nedá, jelikož je tam 5ti letá udržitelnost od kolaudace.

Pavel Kubicek

Taky se tam chodime prochazet a je to nekdy jak bezna silnice - mel by tam byt zakaz prujezdu.

Radim Pinkava

Dobrý den, chci si ztěžovat na zvýšený provoz kolem rybníka. Pokud vím, tak je to polní cesta, a nikdo by si tamtudy neměl krátit cestu, ať už do krámu, nebo na poštu. Projíždějí tamtudy i toptransy atp. Děkuji za podnětnou diskusi =DDD

Vít Jenšovský

Dobrý den pane Zdražil informoval jsem se u nejednoho dodavatele podobných služeb a vaše odhady jsou mimo hlavně ta část s hodinovou sazbou na dělníka. Toto platilo možná před 10 lety v dnešní době za 120 na hodinu dělají brigádníci a to teprve začínají kolikrát je to i více. Nic méně budu rád když mi ukážete karkulaci od jiné firmy ukažte mi že to jde.Na internet jse v dnešní době nejde spoléhat tam nejde cokoliv. A prosím nejen vás ale kohokoli aby si vynechali výrazy typu Radimovska kavárna na to jsem alergický děkuji za pochopení.

Ondřej Zoubek

Dobrý den, k zákazce kontejnerového stání mohu říci pouze to, že byly podány dvě nabídky místních firem, p. Novák s cenou 60.500,- a Reopa za 50.000,- obě bez DPH. Se zastupitelstvem jsme se dohodli podporovat místní firmy. V tomto případě vyhrála nižší cena a vcasnejsi dodání. Kdo by chtěl osobně nahlédnout do detailnich cenových nabídek, může se zastavit na obecním úřadě, rád mu je předložím.

Pavel Kubicek

Teda sice o te zakazce nic nevim - ale lidi neblaznete tady uz. Za prve - je to zvolene zastupitelstvo, tak snad ma pravo rozhodovat stejne jako jine pred tim a po nich. Za druhe - rozbor zakazky ocividne dela clovek, ktery bud nikdy nepodnikal ci nezna realne ceny a naklady. Proc to neudelal sam. Asi by se divil realite. Za treti stoji Vam to za to - se tu porad do nekoho navazet. Vzdyt si tu zijeme celkem fajn - hezky misto, fajn pocasi. Byvale zastupitelstvo bylo fajn a spoustu veci tu udelalo, nove se take snazi .... kurňa co tu porad resite za blobosti.

Milan Zdařil

Jelikož došel počet znaků, které jsem mněl v předcházející zprávě k dispozici, dále pokračuji, a obracím na zastupitele naší obce (každého z Vás) jestli jim byla při schvalování 50000 Kč na vybudování stání, předložena podrobná kalkulace prací. Každý z Vás stavěl a víte jaké ceny jsou na trhu, ale odsouhlasit tuto zakázku za 50000 Kč, na 6 m2, je nehoráznost. Zaplatit z rozpočtu obce 60500 Kč stání pro dva kontejnery je dle mého mínění přes čáru. Pokud by byla součástí i dávka kontejnerů.Kontejner stojí cca 600 Kč s DPH. Doufám, že mi zastupitelé odpoví. Pokud ne, tak si začínám myslet, že v Radimovicích začíná vládnout Radimovská kavárna.

Milan Zdařil

Dobrý den, páni zastupitelé. Ve 2. zasedání zastupitelstva naší obce jsem se dozvěděl, že jste schválili vybudování kontejnerového stání na parcele p.č. 1275 za 50 tis. Kč bez DPH. Vybudováním byla pověřena společnost Reopa s.r.o. , která patří manželům Tomšovým. Provedl jsem si kalkulaci nákladů na tuto akci. Jedná se o stání 2*3 m2. Kalkulace: Obrubník cca 10 ks (prořez) cena 119,- Kč/m = 1190 Kč, Dlažba 7m2 (prořez) 199 Kč/m2 = 1393 Kč, Makadam 2 t * 249 Kč/t = 498 Kč, Štěrk 4/8 pod dlažbu 1,5 m3 900 Kč/m3 = 1350 Kč, Mini bagr 6 hod. * 499 = 2939 Kč, Vibr.beska 1 den 430 Kč = 430 Kč Nákl.auto 150 km * 25 = 3750 Kč, Celkem za materiál 11550 Kč. Ceny jsou získány z dostupných zdrojů na internetu. Materiál s DPH 13975 Kč. Práci prováděli dva pracovníci. Nevím jakou měli hodinovou sazbu, ale předpokládám cca 120Kč/hod. = 9600 Kč. Takže podle mé kalkulace, založené na dostupných cenách použitých materiálů na internetu, by celá zakázka měla stát 23575 Kč. Jestli připočtu zisk firmy Reopa ve výši 10 % měla by zakázka stát 25933 Kč. Nevím jestli firma platí za zaměstnance odvody do sociálního a zdravotního pojištění.