Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 4

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

David Hanuš

Dobrý den, podobnou odpověď jsem čekal. Samozřejmě bylo myšleno \"technickém zázemí a herních prvcích\", pokud to musí být doslovně, aby to bylo pochopeno. uznávám, byla to ode mne chyba, nenapsat to doslovně, že. Na jednání jsem sice nebyl, ale vím, že bylo slíbeno zveřejnění na stránkách. Argument, že je to podkladem k dalšímu jednání zastupitelstva plně akceptuji, není to však odpověď na mou otázku. Tedy znova a lépe: bude vůbec tato studie zveřejněna?

Dagmar Šrytrová

Pane Bílku, mluvila jsem s Lesy ČR (p. Kačírek). Pokud se stane, že bude znečištěna komunikace, máte mě ihned o tom informovat, abych mohla kontaktovat Lesy ČR, p. Kačírka a ten se na místo přijede podívat a zjedná nápravu, pokud ti, co těží dřevo neuklidí komunikaci (což mají za povinnost). Co se týká těžby - tak byla provedena těžba dřeva - stromů, které byly rozlámány po zimě. Dřevo, které je nyní připraveno k odvozu, tak to je samovýroba.

Dagmar Šrytrová

Dobrý den, nevím co je myšleno pod názvem modernizace hřiště. Na jednání, kde jsi Davide nebyl, se hovořilo o technickém zázemí a herních prvcích. Výsledek z projednání studie ze dne 3.5.je podkladem pro další jednání zastupitelů. V této chvíli není nic rozhodnuto.

David Hanuš

Dobrý den, kdy bude splněn slib ze zasedání z 3.5. a zveřejněna studie na modernizaci hřiště? díky za odpověď.

Karel Bílek

Dobrý den, chtěl bych upozornit, že koncem minulého týdne byla znečištěna obecní komunikace 1292 (kolem našeho domu č.ev.21) těžařskou společností, která pravděpodobně pracuje pro Lesy ČR. V loňském roce byla opakovaně devastována při přibližování a odvozu dřeva navazující obecní komunikace 1306 a znečišťována 1292. V současnosti jsou opět v lese stromy připravené k expedici. Společně s paní Kalistovou se snažíme komunikace udržovat v pořádku. Žádám, aby obec o tomto problému jednala s Lesy ČR a zabránila ničení svého majetku, děkuji.

Dagmar Šrytrová

Dobrý den, přistavení kontejneru neplánujeme, neboť čekáme jak dopadne rozhodnutí o přidělení dotace na kompostéry. Výsledek by měl být znám 24.5.2017. Pokud potřebujete odvést biologicky rozložitelný odpad, tak můžete na kompostárnu na Malém Rohozci.

David Hanuš

Dobrý den, rád bych věděl kdy se plánuje přistavení kontejneru na bioodpad? děkuji.

Radim

Méně a neméně povedené 3D návrhy prolejzaček. https://3dwarehouse.sketchup.com/search.html?q=playground&backendClass=both

Radim Pinkava

Prosím o konkrétní označení onoho \"výlevu\". Myslím že kompetentnost zastupitelstva se projevila v plné míře.

Ladislav Dvořák

Dobrý den, dovoluji si reagovat na příspěvky Radima Pinkavy a Pepy ( bez udání příjmení ). Každý projekt má svůj vývoj, zadavatele a investora. Doporučuji prostudovat si zápisy z jednání zastupitelstva obce. Například z 15.7.2013 - bod 3 a dále třeba z 11.4.2016 - bod 3. Také doporučuji chodit pravidelně na zasedání zastupitelstva obce, demokraticky , věcně a včas se k jednotlivým problémům vyjadřovat. Také je možné si pravidelně pročítat zápisy a dokumenty vyvěšené na obecní vývěsce a vyjadřovat se třeba i s menším zpožděním. Ostatní \"výlevy\" není třeba komentovat. Závěrem zvu všechny a budu se těšit na účast na zítřejší brigádě při úklidu obce. Budeme například uklízet nepovolenou skládku v příkopě u nádraží - snad to bude dostatečně ekologický počin. :-) Děkuji L.Dvořák ml.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru