Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 55

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Aleš Šrytr

Vážený pane Husák, nedivím se, že výsledek ankety dopadl jak píšete.Vaše anketa má stejný vypovídající charakter jako kdyby jste se zeptal, zda by lidé měli platit za běžně služby, které využívají (např. platba za el. energii, vodu, nájemné atd.). Většina nereálně uvažujících lidí by bezesporu nic platit nechtěla. S politováním musím konstatovat, že nikdo z těch co se vyslovilo pro zrušení poplatku se nestará, kde sehnat peníze na výstavbu sportoviště, na jeho provoz, údržbu atd. Na dokreslení situace, hřiště je v majetku TJ SOKOL Radimovice. Vaše názory včetně ostatních občanů rádi vyslechneme a budeme se s nimi následně zabývat na veřejném jednání zastupitelstva obce.

Ing.Pavel Kubíček

Jako nově přistěhovaný Vás všechny zdravím a zvu celou obec na slavnostní otevření našeho nového domu ( býlavý Škoda ) dne 24.9.2005 ...

Gustav Husák

Nezávislý průzkum veřejného mínění občanů obce Radimovice prokázal, že by místní sportovní areál navštěvovalo více lidí, kdyby jim byl k dispozici zdarma. Dozajista by se zde otevřeli nové možnosti aktivit ve volném čase, jež by hojnou měrou přispěly ku spokojenosti, ba dokonce fyzické a psychické pohodě občanů. Po překvapujícím výsledku ankety,(98,3% dotázaných se vyslovilo proti poplatku), by měla být věc v zastupitelstvu znovu projednána.

Lekan

ale jde.........ale je to k nicemu kdyz tu nikdo neni.........

Lenka

Ahoj