Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 52

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Ing.Pavel Kubíček

mám trochu nepříjemný pocit, že v naší vesnici máme "prasata" kteří v krbech či topných kotlích pálejí očividně jiný materiál než k tomu určený ( už to tu začíná trochu dost smrdět ) a zároveň pálení "sajrajtu" na zahradách v Radimovicích se mi už vubec nelíbí prosím zastupitele aby začali jednat.... tzn. 1. zápis do zpravodaje o škodlivosti 2. informování občanů o zákazu pálení starého listí a umělých hmot 3. případě vypsat do zastupitele pokuty které jsou zákonem k výše uvedené svázány.. Děkuji

marv1N

Diskuze může opět žít, jako dřív... juhú

Rejha

Omlouvám se všem slušným čtenářům za to, co se s fórem dělo minulý týden. Nyní je snad vše napraveno. Vizuální potvrzení by mělo podobným případům v budoucnu zabránit. Doufám také, že opisování textu neodradí ty, kteří by chtěli do fóra přispět něco smysluplného :-)

Lonely Stranger

je tahle diskuze ještě funkční? máme tu nějak mrtvo

Rulcová

Vážený pane starosto,naposledním veřejném zasedání, kde se mluvilo a spadlé lípě, jsem říkala,že lipka, která byla vysazena u p. Procházky je poškozená. Ty jsi mi odpověděl, že bude nově vysazena. O té nově vysazené u p. Mokrého se nemluvilo. Proto jsem byla překvapená, když ji tady vysazovali. Nevím co je myšleno systematicky ničit. Pokud si pamatuji , tak nic neničíme, naopak se snažíme pomáhat. Píšeš, že je to krajinný prvek, tak proč se tedy nevysadili lipky všude tam kde byli?Co se týče pozemku před naším plotem, tak ho samozřejmě uklízím proto, že mám ráda pořádek a pouze jsem reagovala na informaci , že to není soukromý pozemek, tak , že lipka tam bude. Já to sice už nazažiju, ale přála bych ti zažít strach z těch velký stromů kolem domu, když byl velký vítr. Budou s tím mít starosti další obyvatelé našich domů. Tím je pro mě věc vyřízena. Už se o to nebudu zajímat.

Aleš Šrytr

Vážená paní Rulcová, Odpovídám na Váš dotaz, který jste zaslala na www.radimovice.cz, diskuzní fórum. Vysazení lípy na rozhraní Vašeho objektu a pana Mokrého předcházelo pracovní jednání zastupitelstva obce (omluven Ing. Lesse), které jednomyslně rozhodlo o umístění nové lípy na uvedené místo. Lipová alej je zapsaná jako významný krajinný prvek a proto je třeba se k ní také tak chovat a ne jí systematicky ničit. Vaším dotazem se bude zabývat zastupitelstvo obce na svém jednání, které se koná 5.6.2006. Věřím, že se tohoto jednání zúčastníte. P.S. Komunikace včetně zeleného pásu není ve vlastnictví obce, nýbrž Libereckého kraje a ve správě Krajské správy a údržby silnic Libereckého kraje. Domníval jsem se, že tento zelený pás sekáte proto, aby naše obec byla krásnější a ne jen z důvodu, že jste ho považovala za svůj vlastní. Údržba tohoto prostoru je pouze na Vašem přístupu.

Rulcová

Pro pana starostu-proč se vysadila lípa na místo spadlé lípy?Až vyroste zase s ní bude problém. Nevím proč se tato vysadila, když na jiných místech kde byly lípy se také nevysadily nové lípy.Pokud mi odpovíš, že to je na obecním pozemku, tak mi z toho vyplívá, že tedy ten obecní pozemek před našimi ploty nemusíme sekat, hrabat a udržovat v pořádku. Bude to tedy sekat brigádník, který seká příkopy kolem ostatních komunikací.

Aleš Šrytr

Vážení spoluobčané, do velkoobjemového kontejneru lze též uložit umyvadlo, WC mísu a podobný odpad. Služby pedikérky zjistím od paní Brožové a podám zprávu. Aleš Šrytr

Rulcová

Pro pana starostu, může se dát v pondělí do kontejneru sanita/umyvadlo,WC mísa/? bude dojíždět pedikérka do obce? děkuji za odpověď

Rejha

V současné době stránky procházejí obdobím, kdy ještě všechny informace nejsou aktualizovány, ale pracuje se na tom. Jsem rád, že se líbí a také za upozornění.