Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 10

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Eva Holubcová-účetní OÚ Radimovice

Dobrý den paní Rulcová, úřední hodiny na hlavní stránce jsou pro obyvatele Radimovic, kteří chtějí nějakou záležitost vyřídit jen se mnou a nepotřebují k tomu starostu nebo místostarostu. Z tohoto důvodů jsou zveřejněny podrobnější úřední hodiny, kdy je zde starosta pro Vás. Ale mohu Vás ujistit, že jsme zde pro Vás i mimo úřední hodiny.

Ladislav Dvořák

Dobrý den. Dovolte mi poděkovat všem, kteří se podíleli a pomáhali na letošním, již pátém, ročníku Masopustu. \"LAUFR\" - Ladislav Dvořák

Karin Rulcová

Máte uvedené úřední hodiny 2x a pokaždé jinak. Tak které platí?

Ondřej Zoubek

Dobrý den, vydání zpravodaje se z technických důvodu trochu posunulo, Obecně závaznou vyhlášku č.4/2017 O poplatku za komunální odpad najdete i s ceníkem na stránkách obce http://radimovice.cz/cs/vyhlasky Ondřej Zoubek

BOBR

Dobrý den, vážený pane starosto, můžete prosím sdělit, kde mohu najít informaci o výši poplatku za odvoz komunálního odpadu, popř. bankovní spojení pro bezhotovostní platbu. V minulosti byly tyto informace vždy uvedeny ve Zpravodaji, který obec vydává. Děkuji za odpověď.

Pavel

Proste trubka - to stacilo napsat rovnou. ;-)))

JGR

2Pavel, kdo se skrývá za signem JGR, starší nativní Radimováci buď znají, nebo tuší o koho jde. Naplaveninám to může být fuk. Myslím, že tímto můžeme naši konverzaci ukončit

Pavel

No teda ted jsem tech svych preklepu napocital vic nez 5. Novy rekord ;-))) A JGR at je to kdo je to a dekuji za nominaci - duvery do me vlozene si vazim a budu se snazit pridat dalsi ;-)))))

HHanušová

Dobrý den všem, pokud se chcete srovnávat s Jabloncem, tak přece není nic jednoduššího než začít chodníky solit, tak se budou urdžovat a budete spokojení .. horší už to bude asi s pejsky apod. Bohužel éra chodníků zde odstartovala tyto spory .. dokud chodníky nebyly, silnice byla široká, vyhrnutá a udržovaná solí. Co pamatuji, tak takovou zimu, jako je ta letošní, naše chodníky nepamatují .. chápu,že vnímáte zimu jako těžké období,ale dřív naše maminky nebo babičky musely přežít a to byly zimy mnohem horší než jsou ted .. jen si lidi možná tolik nestěžovali a snažili si navzájem pomáhat .. Přeji všem pěkné zimní dny a více ohleduplnosti vůči spoluobčnům ..

JGR

Milane jsi frajer. :-) 2 akubicek: bylo by za á vhodné si po sobě přečíst napsané a odstranit překlepy. za bé trochu zapracovat na slohu, nevím co z vašeho příspěvku logicky plyne. za cé poslední věta vašeho příspěvku kandiduje na pitomost měsíce.