Na obsah
Drobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Obecní úřad » Projekty » strana 4

Realizované projekty

 • Modernizace střešní krytiny

  Byla provedena výměna střešní krytiny, klempířských prvků a zateplení 2. nadzemního podlaží budovy obecního úřadu čp.47

  Zobrazit podrobnosti
 • Vybavení víceúčelové budovy – hasičské zbrojnice

  Vybavení víceúčelové budovy – hasičské zbrojnice

  U vstupu do VB – HZ byla instalována informační tabule. Hasičská zbrojnice vybavena šatními skříněmi a odsávacím zařízením pro potřeby výjezdové jednotky SDH Radimovice. Víceúčelový sál s kuchyňkou byl vybaven stoly, židlemi, dataprojektorem vč. příslušenstvím a kompletním vybavením kuchyňky, která umožňuje přípravu občerstvení pro 50 osob.

  Zobrazit podrobnosti
 • Automatizace místní knihovny

  Automatizace místní knihovny

  Místní knihovna má možnost prostřednictvím speciálního knihovnického programu evidovat knihy pomocí čárových kódů. Program umožňuje také vyhledání a vypůjčení knihy z ostatních knihoven v rámci České republiky.

  Zobrazit podrobnosti
 • Dopravní značení a informační systém

  Dopravní značení a informační systém

  Na přehledných místech obce byla doplněna zrcadla, obnoveno dopravní značení a na místních komunikacích instalována dopravní značka obytná zóna. Součástí projektu byly také navigační tabule s komerčními cíly.

  Zobrazit podrobnosti
 • Když zelená, tak pro všechny

  Když zelená, tak pro všechny

  V rámci projektu byla provedena úprava hasičské louky. Byly odstraněny betonové obrubníky, stržen travnatý povrch, plocha urovnána, vysazeny stromky a keře. Proti vjezdu motorových vozidel byly osazeny dřevěné zábrany. Louka byla doplněna o lavičky a informační tabuli. Louka před státním zámkem Sychrov slouží SDH Radimovice pro pořádání sportovních a kulturních akcí a široké veřejnosti pro aktivní trávení volného času.

  Zobrazit podrobnosti
 • Ošetření lipové aleje k státnímu zámku Sychrov

  Ošetření lipové aleje k státnímu zámku Sychrov

  V rámci ošetření lipové aleje došlo k odbornému prořezání významného krajinného prvku – lipové aleje a zajištění nejvíce poškozených lip.

  Zobrazit podrobnosti
 • Rekonstrukce veřejného osvětlení

  Rekonstrukce veřejného osvětlení

  Dokončení poslední etapy rekonstrukce veřejného osvětlení umožňuje lepší regulaci osvětlení ve třech na sobě nezávislých okruzích s nižší spotřebou el. energie.

  Zobrazit podrobnosti
 • Víceúčelové sportoviště

  Víceúčelové sportoviště

  V areálu je k dispozici hřiště o rozměru 22 x 43 m vybavené pro malou kopanou, házenou, nohejbal, tenis, volejbal. K dispozici je basketbalový stojan s košem. Hřiště má k dispozici osvětlení. Povrch hřiště – syntetický trávník Polytén s křemičitým vsypem. Tenisový kurt s povrchem Classic Clay s povrchem pro tenisové soutěže ITF v kategorii 2 – středně rychlý. I tenisový kurt je osvětlen. Atletická dráha s pružným povrchem SPURTAN, certifikovaný pro mezinárodní atletické závady. Délka oválu je 200 m, dvě dráhy. Sprintérská dráha má 4 dráhy a je v délce 100 m. Na dvou sprintérských drahách jsou instalovány překážky pro hasičský sport.

  Zobrazit podrobnosti
 • Víceúčelová budova – hasičská zbrojnice

  Víceúčelová budova – hasičská zbrojnice

  Víceúčelová budova – hasičská zbrojnice slouží pro potřeby výjezdové jednotky obce Radimovice. Zázemí zde má i ordinace lékaře. V budově je víceúčelový sál s kuchyňkou, který je určen pro školení, prezentace firem, cvičení pod odborným dozorem všeho druhu mimo míčových her, masáže apod. V budově je i sklad pro potřeby obce.
  Více informací...

  Zobrazit podrobnosti

Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru