Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 41

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Rulcová

Pro pana starostu-proč se vysadila lípa na místo spadlé lípy?Až vyroste zase s ní bude problém. Nevím proč se tato vysadila, když na jiných místech kde byly lípy se také nevysadily nové lípy.Pokud mi odpovíš, že to je na obecním pozemku, tak mi z toho vyplívá, že tedy ten obecní pozemek před našimi ploty nemusíme sekat, hrabat a udržovat v pořádku. Bude to tedy sekat brigádník, který seká příkopy kolem ostatních komunikací.

Aleš Šrytr

Vážení spoluobčané, do velkoobjemového kontejneru lze též uložit umyvadlo, WC mísu a podobný odpad. Služby pedikérky zjistím od paní Brožové a podám zprávu. Aleš Šrytr

Rulcová

Pro pana starostu, může se dát v pondělí do kontejneru sanita/umyvadlo,WC mísa/? bude dojíždět pedikérka do obce? děkuji za odpověď

Rejha

V současné době stránky procházejí obdobím, kdy ještě všechny informace nejsou aktualizovány, ale pracuje se na tom. Jsem rád, že se líbí a také za upozornění.

Rulcová

Přesto, že jsou na novch stránkách malé nepřesnosti/ordinace v obecním úřadě a malé překlepy v textu/ tak se mi stránky moc líbí. Děkuji

Zuzana Polívková

Děkuji ozvu se.

Dagmar Šrytrová

Paní Polívková, prosím zašlete svůj kontakt na obec Radimovice (info@radimovice.cz nebo na 485 146 101)abychom se s Vámi mohli zkontaktovat. Informace o pořádaných akcí naleznete na www. radimovice.cz nebo ve Zpravodaji obce www.raz-dva.cz/zpravodaj (v 6. čísle z roku 2006 je přehled akcí na rok 2007).

Zuzana Polívková

Ráda bych se dozvěděla,jak se mohu aktivně jako výtvarník zúčastnit vašich skvělých zámeckoobecních akcí.

věra

K odpovědi pro Lucku, pouze pro upřesnění zámecký hotel bude zahajovat svou činnost v r. 2007.Ale to chytrá Lucka jistě pochopila.

Aleš Šrytr

Jarine, posílám ti pozdrav na Nový Zéland. Jsem rád, že máš zájem o rodnou vesnici. Všechny zpravodaje najdeš na www.raz-dva.cz/zpravodaj.


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru