Na obsahDrobečková navigace
Nacházíte se: Hlavní strana » Diskuse » strana 3

Diskuse

Zapojit se

Security Image

Nevhodné příspěvky nebo příspěvky z open proxy budou bez varování odstraněny.

Příspěvky

Miloš Tomšů

Vážená paní starostko, zajisté jsme si již všichni všimli, že nám opět začalo vegetační období. Mám na Vás proto dvě otázky : 1) Kdy bude přistaven kontejner na trávu ? 2) Jestli chcete praktikovat stejný systém přistavování kontejneru v šesti-týdenních intervalech ? Na druhou otázku mi stačí odpověď ano nebo ne. Předem děkuji za odpověď.

Dagmar Šrytrová

Pro všechny čtenáře diskuzního fóra sděluji, že jsem panu Bílkovi odpověděla e-mailem.

Karel Bílek

Právě dnes - po rozmrznutí lesních cest zahájily Lesy ČR přibližování dřeva po obecních komunikacích kolem našeho domu - Radimovice 21E. Očekávám devastaci obecních cest tak jako každý rok. Lesní cestu do obory udržujeme společně s paní Kalistovou a opět bude zničena. Odchycený traktorista sdělil, že jiné obce se brání více, proto u nich vyvážejí když je umrzlá půda....

Dagmar Šrytrová

Paní Hanušová, děkuji.

Hana Hanušová

Paní starostko, ráda bych vám ještě před koncem tohoto roku poděkovala za výstavbu cesty kolem rybníka až na Kamení. Podobně klidná a příjemná cesta tu opravdu chyběla. V dnešní zrychlené době ji velice vítám já a především moje děti :)

Dagmar Šrytrová

Zřízení přechodu pro chodce obec nemá v rozpočtu na rok 2018. Vybudování přechodu by musela předcházet projektová dokumentace, kterou musí schválit Policie ČR a silniční správní úřad. Přechod musí mít odpovídající nasvícení. Projektová dokumentace by musela prověřit umístění přechodu. Váš požadavek předložím na nejbližším zasedání zastupitelstva obce.

Radim Pinkava

Paní starostko, velice děkuji.

Dagmar Šrytrová

Pane Pinkavo, Váš dotaz jsem zaslala na Správu železniční dopravní cesty, jakmile obdržím odpověď, zašlu Vám ji.

Radim Pinkava

Prosím i o případná svědectví...

Radim Pinkava

Dobrý den, abych někde srozumitelně začal. Chci se zeptat, jestli je maximální povolená rychlost vlaku v tunelu pod Radimovicemi stále stejná. Zvýšení prostupnosti \"Liberec-Turnov\" v kombinaci s betonovými pražci, mi hejbe barákem!


Sdílet pomocí nástroje
 
Přejít nahoru
Přejít nahoru